IT právo

Komplexné riešenie pre web či softvér

Každý web, aplikácia, či softvér potrebuje pre svoje riadne fungovanie vyriešiť právne otázky, ktoré sa ho týkajú.  Poradíme vám, ako nastaviť právne vzťahy so svojimi zákazníkmi a pripravíme všetky potrebné dokumenty, napríklad obchodné podmienky, podmienky používania, licenčné podmienky a iné. V oblasti IT práva máme bohaté skúsenosti.

Súčasťou IT práva je aj oblasť ochrany osobných údajov, ktorou sa musí zaoberať každý prevádzkovateľ online projektu. Pokiaľ zbierate osobné údaje (napr. meno, priezvisko, email), ste povinní prijať primerané bezpečnostné opatrenia na ich ochranu, poskytnúť návštevníkom web stránky presne stanovené informácie a splniť ďalšie povinnosti, ktoré vám ukladá GDPR a zákon o ochrane osobných údajov. Poradíme vám, ako upraviť web stránku, aby bola v súlade s GDPR a vypracujeme dokumentáciu k ochrane osobných údajov.

Ochrana vášho podnikania

Správne nastavené právne vzťahy a dôsledné zmluvy sú základom bezpečného a úspešného podnikania. Vyhnite sa sporu o práva k softvéru, či nezaplateným faktúram. Vaše vzťahy so zákazníkmi vám nastavíme tak, aby ste boli chránený.

Bezplatné online poradenstvo

Po ukončení veci naša spolupráca nekončí. Budeme vás informovať o legislatívnych zmenách a zodpovieme na vaše otázky aj keď už všetko budete mať hotové.

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás.

Súhlasím so zasielaním užitočných informácii a reklamných materiálov na môj email

Prečítať ochranu osobných údajov