Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť bočný panel
-21%
narodna-ochranna-znamka-sr-dotacia
Zatvoriť

Registrácia ochrannej známky SR

315.67 249.00 bez DPH (298.80 s DPH)

Chcete ochrániť váš názov, značku či logo? Pomôžeme vám registrovať ochrannú známku a navyše ušetriť na poplatkoch.

Všetko vybavíte ONLINE, rýchlo a jednoducho.

Aj v roku 2024 môžete v rámci programu Európskej komisie dostať finančný príspevok na registráciu ochrannej známky. Podáme za vás žiadosť o získanie týchto prostriedkov a pomôžeme vám ušetriť až 140 € na poplatkoch úradu.

Zatvoriť

Založenie občianskeho združenia

399.00 bez DPH (478.80 s DPH)

Chceli by ste si založiť vlastné občianske združenie ale neviete ako na to? Nechajte celý proces na nás a ušetrite na poplatkoch.

Všetko s nami vybavíte online, rýchlo a jednoducho.

Dokumenty potrebné k založeniu občianskeho združenia vypracujú naši skúsení advokáti. Zabezpečíme zápis občianskeho združenia do registra občianskych združení, potvrdenie stanov a pridelenie IČO. Hotovú dokumentáciu vám odovzdáme a vy budete môcť riadne fungovať.

Zatvoriť

Založenie poľovníckej organizácie

599.00 bez DPH (718.80 s DPH)

Chceli by ste si založiť vlastnú poľovnícku organizáciu ale neviete ako na to? Nechajte celý proces na nás a ušetrite na poplatkoch.  Všetko vybavíme online, rýchlo a jednoducho.

Dokumenty potrebné k založeniu aj registrácii poľovníckej organizácie vypracujú naši skúsení advokáti. Zabezpečíme zápis poľovníckej organizácie do registra poľovníckych organizácií a pridelenie IČO. Hotovú dokumentáciu vám odovzdáme a vy budete môcť riadne fungovať.

-17%
Zatvoriť

Obchodné podmienky na mieru

358.80 299.00 bez DPH (358.80 s DPH)

Každý, kto predáva tovar alebo poskytuje služby cez web, potrebuje nové obchodné podmienky. Táto povinnosť vyplýva z prijímaného zákona o ochrane spotrebiteľov, ktorý nahrádza doterajšiu právnu úpravu. Pripravíme vám user friendly obchodné podmienky, reklamačný poriadok a  ďalšie dokumenty týkajúce sa ochrany spotrebiteľa, ktoré musíte zverejniť na webe, ak predávate tovar alebo poskytujete služby. Špecialistka na e-commerce právo Barbora Lániková vám poradí, ako nastaviť web, poskytovať zľavy či zverejňovať recenzie po novom.

Zatvoriť

Registrácia ochrannej známky s dotáciou

299.00599.00

Chcete ochrániť svoj názov, značku či logo? Tak potrebujete ochrannú známku. Zabezpečíme vám registráciu ochrannej známky a vybavíme vám dotáciu na správne poplatky až 1000 €.

Všetko vybavíte ONLINE, rýchlo a jednoducho.

S vybavovaním dotácii máme 100% úspešnosť.

Vyberte si, či chcete ochrannú známku SR platnú len v rámci Slovenska alebo ochrannú známku EU, ktorá vám poskytne ochranu v celej EÚ.

Zatvoriť

Zápis do registra partnerov verejného sektora RPVS

249.00549.00

Podanie do 12 hodín. Všetko vybavíme ONLINE, nikam nemusíte chodiť.

Vybavili sme už vyše 300 zápisov do RPVS.

Firmy, ktoré obchodujú so štátom, musia byt zapísané v Registri partnerov verejného sektora (RPVS). Zápis do RPVS môže zabezpečiť len osoba určená zákonom, ktorou je aj naša advokátska kancelária. Pokiaľ si firma nesplní povinnosti vyplývajúce z tzv. protischránkového zákona, môže dostať pokutu až 1 mil. eur.
Nemusíte nikam chodiť. Zápis do RPVS vybavíme ONLINE. Do 12 hodín podáme návrh na zápis.
Nižšie vyberte počet konečných užívateľov výhod (spoločníkov) vo vašej firme, na základe čoho bude určená presná cena.
zapis-do-zoznamu-hospodarskych-subjektov
Zatvoriť

Zápis do Zoznamu hospodárskych subjektov

399.00 bez DPH (478.80 s DPH)

Všetko vybavíme ONLINE.  Podanie do 24 hodín.

Chcete obchodovať na Elektronickom trhovisku? Zúčastňujete sa verejného obstarávania? Potom potrebujete byť zapísaný do Zoznamu hospodárskych subjektov. Nemusíte behať po úradoch a zhánať potvrdenia, všetko vybavíme za vás. Stačí zadať objednávku a poslať nám podpísanú plnú moc poštou.  Do 24 hodín od doručenia podáme všetky potrebné žiadosti.