Register partnerov verejného sektora

Zápis do RPVS do 24 hodín

Každý, kto obchoduje so štátom alebo prijíma dotácie, musí byť zapísaný v Registri partnerov verejného sektora. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na vás, pokiaľ ste partnerom verejného sektora. Do registra vás môže zapísať len oprávnená osoba, ktorou je aj naša advokátska kancelária. Pokiaľ nebudete v registri zapísaní napriek tomu, že vám táto povinnosť vznikla, môžete dostať pokutu až do 1 000 000 € alebo prísť o štátne peniaze.

Zabezpečíme vám rýchly zápis do registra partnerov verejného sektora. Vašu objednávku spracujeme a návrh podáme už do 24 hodín. V RPVS môžete byť zapísaný už za pár dní.

Všetko vybavíme ONLINE

Nie je potrebné, aby ste k nám osobne chodili. Zápis do registra partnerov verejného sektora vám vieme zabezpečiť aj na diaľku. Všetko potrebné vybavíme cez email alebo telefón.

Žiadne mesačné poplatky

Po tom, ako vám zabezpečíme zápis v registri partnerov verejného sektora, budeme v registri vedení ako vaša oprávnená osoba, ktorá dohliada na správnosť údajov a zapisuje zmeny. Za to neplatíte žiadne mesačné poplatky. Jediné ďalšie náklady, ktoré vám v súvislosti s tým vzniknú, je administratívny poplatok 99 € ku koncu kalendárneho roka za overenie identifikácie konečných užívateľom výhod.

zapis-do-rpvs-register-partnerov-verejneho-sektora

Ak máte záujem o naše služby, konaktujte nás.

Súhlasím so zasielaním užitočných informácii a reklamných materiálov na môj email

Prečítať ochranu osobných údajov