Právo pre e-commerce

Komplexné riešenie pre váš eshop

Už sa viac nemusíte báť kontroly zo SOI. Váš eshop nastavíme tak, aby bolo všetko právne správne.

Na predaj tovaru alebo poskytovanie služieb cez internet sa vzťahuje množstvo zákonov. Vedeli ste, že až 95% eshopov má zlé obchodné podmienky? Postupujete správne pri vybavovaní reklamácií? Nemáte až príliš veľa zbytočných checkboxov na webe?

Spoľahnite sa na nás, poradíme vám ako nastaviť eshop a pripravíme všetky právne dokumenty tak, aby ste boli chránený. Pomohli sme už vyše 100 eshopom a naše právne dokumenty úspešne prešli kontrolou SOI.

Ako vám pomôžeme?

  • vypracujeme obchodné podmienky a všetky potrebné formuláre

  • poradíme vám, ako vybavovať reklamácie a vypracujeme reklamačný poriadok

  • prekontrolujeme váš web a poradíme vám čo zmeniť, kde ubrať a naopak kde pridať,

  • nastavíme systém na zbieranie cookies

  • vyriešime ako spracúvať osobné údaje

Ochrana pred pokutami

Do 1.3.2024 musia všetky eshopy aktualizovať svoje obchodné podmienky podľa nového zákona o ochrane spotrebiteľa. Ak to neurobia, môžu dostať pokutu od 200 eur do 2 % obratu dohliadanej osoby za predchádzajúce účtovné obdobie, najviac 200 000 eur

My vás pred pokutami ochránime. Všetky dokumenty, vypracované našimi advokátmi, sú na najvyššej odbornej úrovni. Prešli viacerými kontrolami a zaručujú 100% právnu garanciu, preto sa nemusíte obávať uloženia pokuty. Ak by ste náhodou pokutu dostali, preberieme za ňu právnu zodpovednosť.

Bezplatné online poradenstvo

Aj po ukončení poskytovania právnych služieb vám poskytneme online support. Budeme vás informovať o legislatívnych zmenách, nových povinnostiach a príležitostiach. Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť so svojimi otázkami a problémami. Radi vám poradíme.

Prečo si nás klienti vyberajú?

Potrebujete pomoc?

Objednajte sa na bezplatnú online konzultáciu.

Termín, ktorý vám vyhovuje, si vyberiete za pár sekúnd. Na krátkej 15 min konzultácii vám radi zodpovieme na vaše otázky.

lanikova_group_obchodne_podmienky_eshop

Súhlasím so zasielaním užitočných informácii a reklamných materiálov na môj email

Prečítať ochranu osobných údajov